Наш дитячий садок

Картинки по запросу патріотика україни

Для вирізнення свого роду, та виокремлення своєї землі, люди здавна використовували знаки-символи. Так і дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок" для того, щоб вигідно виділятись на фоні інших освітніх закладів має свою символіку: гімн, герб, прапор, емблему.

НАШ ГІМН

У дивному місці, у соснах духмяних,
У парку зеленім, де є солов’ї,
Знаходиться дім наш, садочок дитячий,
А ми – маленькі його хазяї.
Приспів
Садочок, садочок, чудовий садочок!
Маленькі «дзвіночки» у ньому живуть.
Ми любим ходити в садочок «дзвіночок»
Де вчать нас лічити, співати пісні,

Де всі нас кохають, теплом зігрівають.

І вчать Україну любити свою!

НАШ ГЕРБ

Наш герб – це сила і знання

Це поле – сіяне любов’ю

Герб представляє собою щит,  в центрі якого зображені щасливі та веселі діти, що вивчають цікаву книгу, під назвою«Дзвіночок»,яка є символом дитячого садка та джерелом пізнання навколишнього світу.  На палітурці книги, зображені  три квітки дзвоників - символи  назви дошкільного закладу, які проголошують   ДОБРО, ЛЮБОВ, ТУРБОТУ. Зображені іграшки - обов’язкові символи щасливого дитинства.

Щит має веселково яскраву оправу, що символізує різнобарвне, насичене цікавими  іграми, заняттями, подіями дитяче життя.

Основний фон герба  -  синього кольору, що є символом спокою і надійності, миру і радості для дітей від перебування в садочку.

НАШ ПРАПОР

Прапор дитячого садочку являється символом, що відображає індивідуальність дошкільного навчального закладу.

Полотнище виготовлене з тканини двох кольорів:

- знизу  -  світло зеленого кольору, що символізує колір єднання з природою, усвідомлення її значення  в житті дитини і дорослого, зворотній зв’язок між людиною і оточуючим світом, турботу про все живе; символ радості для дітей від перебування в садочку;

- зверху – блакитного кольору, що символізує назву дитячого садочку, та надію, що дітки, яких виховує і розвиває«Дзвіночок», виростуть гарними ЛЮДЬМИ.

В центрі прапору  на золотаво - сонячному колі зображені три квітки дзвоників - символи  назви дошкільного закладу, що проголошують   ДОБРО, ЛЮБОВ, ТУРБОТУ, якими оточені наші вихованці в дитячому садочку. Вказана назва дошкільного закладу.

НАША ЕМБЛЕМА

Емблема дошкільного навчального закладу  має круглу форму, оздоблена голубим кольором, що асоціюється з нашою Рідною землею, нашою планетою, а ще –  з планетою щасливого дитинства!

Є велика планета - голуба і прекрасна

Серед сонячних променів, любові й добра.

Є на ній гра, фантазія, мрія і щастя,

Ця планета - «Дзвіночком» себе назива!

В центрі емблеми на золотаво - сонячному колі зображені три квітки дзвоників - символи  назви дошкільного закладу. Три дзвоники  символізують  про ДОБРО, ЛЮБОВ, ТУРБОТУ, якими оточені наші вихованці в дитячому садочку!

Батьків і дітей, що вперше приходять до садочка, цікавить елементарне запитання: «А що можна в садочку?». Емблема красномовно відповідає на це запитання: «Заходь, у нас все можна! Можна розвиватися, пізнавати, думати, вигадувати, жартувати, любити, фантазувати, дружити, сумувати, мріяти, шукати, гратися!» Прописані слова-дії продовжують зображення дитячих іграшок, без яких не існує планета щасливого дитинства під назвою «Дзвіночок»!